TANITIM FİLMİ

E-Montaj teknoloji, hizmetin vazgeçilmez bir parçasıdır.

E- Montaj 

E-Montaj; sahip olduğu profesyonel lojistik ve montaj altyapısıyla, mobilya firmalarına satış sonrası tüm süreçleri tek merkezden yönetme kolaylığı sunan bir çözüm ortağıdır. E-Montaj; satışı yapılacak ürün gruplarının araçlarla hedef lokasyona ulaştırılması ve yerinde kurulum hizmetleriyle mobilya firmalarının yükünü hafifletmekte, firmalara zaman ve maliyet avantajı sağlamaktadır. Montaj sonrası müşteri dönüşlerinden doğan teknik servis taleplerini de hizmet kapsamına altına alan
E-Montaj, yerinde inceleme ve bakım-onarım hizmetleriyle maksimum müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.


TEKNOLOJİMİZ

Müşterilerine, satışı gerçekleşen ürünlerinin; lojistik ve montaj dahil tüm süreçlerini anlık olarak takip edebilme olanağı sağlayan E-Montaj’da, teknoloji, hizmetin vazgeçilmez bir parçasıdır.


MİSYONUZMUZ

Lojistik ve montaj hizmetlerindeki profesyonel hizmet yaklaşımımızla, mobilya sektörünün süreç yönetiminde sıkça karşılaştığı; zaman, maliyet ve kalifiye eleman sorunlarına, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler üretmektir.


VİZYONUMUZ

İçinde yer aldığımız pazarı ve faaliyet alanımızı büyüterek sektörümüzün zirvesinde yer almaktır.

Nasıl Çalışır

E-montaj paneline girerek satışı gerçekleşen ürünler için online randevu talebi oluşturur.

54

Randevu Sistemi

Sürekli mobil olarak görev yapan E-Montaj çalışanları randevu talebini onaylar ve süreç başlar.

65

Lojistik Sistemi

Ürünler, E-Montaj lojistik birimi tarafından firmanın fabrikasından alınır ve randevu tarihine göre ya E-Montaj deposuna ya da teslimat adresine doğru yola çıkar.

44

Montaj Sistemi

 Ürünler teslimat günü tam zamanında alıcısına teslim edilir ve deneyimli E-Montaj personelleri tarafından ürün montajları gerçekleştirilir.

63

Onaylı Teslim

Montajı tamamlanan ürünler fotoğraflanarak mobilya firmasına iletilir ve tüm tarafların onayıyla süreç başarıyla tamamlanır.